Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2

  • 130 m²
  • 4 sypialni
  • 2 łazienki

Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2 Paryż o powierzchni 130 m² jest usytuowany w dzielnicy 15., w 400 metrach od stacji metra Vaugirard. Ten apartament z widokiem na miasto zapewnia gościom bezpieczeństwo, oferując całodobową ochronę.

Obiekt noclegowy oferuje również 2 łazienki. Znajdziesz tu również oddzielną toaletę i prysznic.

Oferując gościom możliwość uprawiania tenisa ziemnego i badmintona, obiekt zapewnia bardziej ekscytujący pobyt.

Komfort gości jest naszym priorytetem, dlatego apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

Centrum wystawowe Paris Expo-Porte de Versailles znajduje się 18 min pieszo od 4-pokojowego apartamentu, a Plac Zgody znajduje się w około 3 km. Wieża Eiffla leży w około 2 km stąd. Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2 jest usytuowany 4 km od dworca kolejowego Châtelet-Les Halles RER.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2 Paryż
3 Pieces Proche Tour Eiffel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

3 Pieces Proche Tour Eiffel

273 m od nieruchomości
USD 373 USD 336
za noc
Veeve - Pastel Pinks In Paris
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Veeve - Pastel Pinks In Paris

338 m od nieruchomości
USD 567 USD 510
za noc
Bel Appartement Parisien Proche Tour Eiffel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bel Appartement Parisien Proche Tour Eiffel

8.0
Bardzo dobry 2 opinie
755 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    17 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Gare Montparnasse
    1,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Tenis
    • Badminton
    • Squash

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona całodobowa
    • Fryzjer/salon piękności
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
    • Sklepy/ usługi komercyjne
    • Szczęśliwa godzina

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu
    • Obiad

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń

    Dla dzieci

    • Gry planszowe
    • Plac zabaw dla dzieci

    Odpoczynek

    • Park wodny
    • Rozrywka na żywo
    • Słoneczny taras

    W pokojach

    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Meble ogrodowe
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Kawiarnia
    • Czujniki dymu
    • Karta dostępu
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji7511508778271
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2 akceptuje zwierzęta?
      Niestety Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2 nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2 jest kuchnia?
      W Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2 goście znajdą wyposażony aneks kuchenny z czajnikami elektrycznymi, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    17 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Gare Montparnasse
    1,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Grand Bright Apartment-4Bdr-130M2 Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij